Yenilmezler 4 Son Oyun – Avengers 4 End Game Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.5 IMDB Puanı 58 Görüntülenme

Yenilmezler 4 Son Oyun – Avengers 4 End Game Full HD İzle

Serinin dördüncü filminde bir çok süper kahraman yok olmuştur. Doktor Strange, Gamora, Drax, Mantis, Örümcek-Adam, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, Wasp ve Nick Fury gibi süper kahramanlar Thanos'un Sonsuzluk Eldiveni'ni çalmasından sonra küle dönüşür. Iron ve Nebula bir uzay mekiğinde sıkışıp kalmışken Black Widow, Kaptan Amerika, Thor ve Hulk ise arkadaşlarını kaybetmenin acısını yaşamaktadır. Ant-Man çıkagelir ve yeni bir umut başlar. Onun getirdiği bu umutla beraber hayatta olan süper kahramanlar birleşerek intikam için yola düşer. Yenilmezler 4 Son Oyun - Avengers 4 End Game Türkçe dublaj izlemeniz için sizlerle, iyi seyirler.
Serinin dördüncü filminde bir çok süper kahraman yok olmuştur. Doktor Strange, Gamora, Drax, Mantis, Örümcek-Adam, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, Wasp ve Nick Fury gibi süper kahramanlar Thanos’un Sonsuzluk Eldiveni’ni çalmasından sonra küle dönüşür. Iron ve Nebula bir uzay mekiğinde sıkışıp kalmışken Black Widow, Kaptan Amerika, Thor ve Hulk ise arkadaşlarını kaybetmenin acısını yaşamaktadır. Ant-Man çıkagelir ve yeni bir umut başlar. Onun getirdiği bu umutla beraber hayatta olan süper kahramanlar birleşerek intikam için yola düşer. Yenilmezler 4 Son Oyun – Avengers 4 End Game Türkçe dublaj izlemeniz için sizlerle, iyi seyirler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Avengers: Endgame

  Senaryo:

  Christopher Markus (screenplay by), Stephen McFeely (screenplay by), Stan Lee (based on the Marvel comics by), Jack Kirby (based on the Marvel comics by), Joe Simon (Captain America created by), Jack Kirby (Captain America created by), Steve Englehart (Star-Lord created by), Steve Gan (Star-Lord created by), Bill Mantlo (Rocket Raccoon created by), Keith Giffen (Rocket Raccoon created by), Jim Starlin (Thanos, Gamora & Drax created by), Stan Lee (Groot created by), Larry Lieber (Groot created by), Jack Kirby (Groot created by), Steve Englehart (Mantis created by), Don Heck (Mantis created by)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?