Replikalar – Replicas | Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.5 IMDB Puanı 56 Görüntülenme

Replikalar – Replicas | Full HD İzle

Adrian Doria adlı zengin adam Uzak Doğu'da başarılı işler yapar ve yılın adamı ödülüne layık görülür. Fakat bir süre sonra hayatı sarpa sarar. Virginia Goodman adlı uzman avukatla tanışır daha sonra ise sevgilisinin odasında ölü bulunmasından dolayı tutuklanır. Avukatı ve Adrian görüşmeleri sürdürürken diğer yandan da olayla bağlantılı bir araba kazasını araştırırlar. İfadesini vermeden önce son kez gözden geçiren avukat ise tatmin olmaz ve Adrian'ı giderek daha da zorlamaya başlar.

Oriol Paulo'nun yazıp yönettiği bu müthiş filmin diğer adı ise Contratiempo. The Invisible Guest - Görünmeyen Misafir Türkçe dublaj 1080p full hd izlemeniz için sizlerle, iyi seyirler.
Adrian Doria adlı zengin adam Uzak Doğu’da başarılı işler yapar ve yılın adamı ödülüne layık görülür. Fakat bir süre sonra hayatı sarpa sarar. Virginia Goodman adlı uzman avukatla tanışır daha sonra ise sevgilisinin odasında ölü bulunmasından dolayı tutuklanır. Avukatı ve Adrian görüşmeleri sürdürürken diğer yandan da olayla bağlantılı bir araba kazasını araştırırlar. İfadesini vermeden önce son kez gözden geçiren avukat ise tatmin olmaz ve Adrian’ı giderek daha da zorlamaya başlar.

Oriol Paulo’nun yazıp yönettiği bu müthiş filmin diğer adı ise Contratiempo. The Invisible Guest – Görünmeyen Misafir Türkçe dublaj 1080p full hd izlemeniz için sizlerle, iyi seyirler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Replicas

  Senaryo:

  Chad St. John (screenplay by), Stephen Hamel (story by)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?