İlk Arınma Gecesi – The First Purge Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
73 Görüntülenme

İlk Arınma Gecesi – The First Purge Full HD İzle

Serinin dördüncü filmi yeni bir yasadışılığa ev sahipliği yapıyor. Amerika'nın Yeni Kurucu Ataları (NFFA) suç oranını minumuma düşürmek adına yine senede bir kez düzenlediği 12 saatlik yasadışı bir periyot düzenler. Fakat işler bu kez çığrından çıkar.

Gerard McMurray'ın yönettiği filmin senaryosunu James DeMonaco yazdı. Filmin çekim yeri Buffalo, New York, ABD. Filme harcanan bütçe ise 13,000,000 dolar. İlk Arınma Gecesi - The First Purge Türkçe dublaj 1080p full hd izlemeniz için sizlerle, iyi seyirler.
Serinin dördüncü filmi yeni bir yasadışılığa ev sahipliği yapıyor. Amerika’nın Yeni Kurucu Ataları (NFFA) suç oranını minumuma düşürmek adına yine senede bir kez düzenlediği 12 saatlik yasadışı bir periyot düzenler. Fakat işler bu kez çığrından çıkar.

Gerard McMurray’ın yönettiği filmin senaryosunu James DeMonaco yazdı. Filmin çekim yeri Buffalo, New York, ABD. Filme harcanan bütçe ise 13,000,000 dolar. İlk Arınma Gecesi – The First Purge Türkçe dublaj 1080p full hd izlemeniz için sizlerle, iyi seyirler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?