Godzilla 2 Canavarlar Kralı
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
N/A IMDB Puanı 64 Görüntülenme

Godzilla 2 Canavarlar Kralı

Serinin ikinci filminde Mothra, Rodan ve üç başlı King Ghidorah ile Godzilla'nın çatışması ele alınıyor. Bu çatışmada ise insanlığın büyük bir tehdit altına girdiği gözler önüne seriliyor. Bu mücadelenin amacı ise üstünlük sağlamak olacaktır. Fakat insanlık bu mücadelenin tam arasında kalır ve bir yıkıma uğrar. İnsanlar ise kendilerini kurtarabilmek amacıyla farklı yöntemler izleyecektir.
Michael Dougherty'in yönettiği filmin senaryosunu Max Borenstein, Michael Dougherty, Zach Shields kaleme aldı. Filmin müzikleri Bear McCreary'e ait. Filme 170,000,000 dolar bütçe harcanırken imdb'den 6.3 gibi fena olmayan bir puan aldı. Godzilla II: Canavarlar Kralı - Godzilla: King of the Monsters Türkçe Dublaj 1080p full hd izle
Serinin ikinci filminde Mothra, Rodan ve üç başlı King Ghidorah ile Godzilla’nın çatışması ele alınıyor. Bu çatışmada ise insanlığın büyük bir tehdit altına girdiği gözler önüne seriliyor. Bu mücadelenin amacı ise üstünlük sağlamak olacaktır. Fakat insanlık bu mücadelenin tam arasında kalır ve bir yıkıma uğrar. İnsanlar ise kendilerini kurtarabilmek amacıyla farklı yöntemler izleyecektir.
Michael Dougherty’in yönettiği filmin senaryosunu Max Borenstein, Michael Dougherty, Zach Shields kaleme aldı. Filmin müzikleri Bear McCreary’e ait. Filme 170,000,000 dolar bütçe harcanırken imdb’den 6.3 gibi fena olmayan bir puan aldı. Godzilla II: Canavarlar Kralı – Godzilla: King of the Monsters Türkçe Dublaj 1080p full hd izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Godzilla: King of the Monsters

  Senaryo:

  Michael Dougherty (screenplay by), Zach Shields (screenplay by), Max Borenstein (story by), Michael Dougherty (story by), Zach Shields (story by)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?