Dora ve Kayıp Altın Şehri Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
53 Görüntülenme

Dora ve Kayıp Altın Şehri Full HD İzle

Dora küçüklükten beri doğada büyümüş biridir. En çok zamanını ise ailesiyle ve ormanlarda geçirmiştir. Fakat bir süre sonra liseye kayıt yaptıracak olması onu en çok düşündüren şey olur. Dora yine de bir süre sonra arkadaşlıklar edinir. Bunlar: maymun Boots, Diego ve birkaçı daha en yakınında olmaya başlar. Arkadaşlarını da yanına alan Dora'nın özgüveni yerine gelir ve hem ailesini kurtarmak hem de kayıp İnka'nın gizemini bulmak amacıyla büyük bir mücadeleye girişir.

James Bobin'in yönettiği filmin senaryosunu Chris Gifford, Danielle Sanchez-Witzel, Nicholas Stoller yazdı. Filmin çekim yeri Oxenford, Queensland, Avustralya. Filmin müzikleri ise John Debney, Germaine Franco isimlerine ait. Filmin bir diğer adı ise Dora the Explorer. Dora ve Kayıp Altın Şehri - Dora and the Lost City of Gold Türkçe dublaj 1080p full hd izlemeniz için sizlerle, iyi seyirler.
Dora küçüklükten beri doğada büyümüş biridir. En çok zamanını ise ailesiyle ve ormanlarda geçirmiştir. Fakat bir süre sonra liseye kayıt yaptıracak olması onu en çok düşündüren şey olur. Dora yine de bir süre sonra arkadaşlıklar edinir. Bunlar: maymun Boots, Diego ve birkaçı daha en yakınında olmaya başlar. Arkadaşlarını da yanına alan Dora’nın özgüveni yerine gelir ve hem ailesini kurtarmak hem de kayıp İnka’nın gizemini bulmak amacıyla büyük bir mücadeleye girişir.

James Bobin’in yönettiği filmin senaryosunu Chris Gifford, Danielle Sanchez-Witzel, Nicholas Stoller yazdı. Filmin çekim yeri Oxenford, Queensland, Avustralya. Filmin müzikleri ise John Debney, Germaine Franco isimlerine ait. Filmin bir diğer adı ise Dora the Explorer. Dora ve Kayıp Altın Şehri – Dora and the Lost City of Gold Türkçe dublaj 1080p full hd izlemeniz için sizlerle, iyi seyirler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?