Cehennem Festivali – Hell Fest | Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
77 Görüntülenme

Cehennem Festivali – Hell Fest | Full HD İzle

Natalie adlı üniversiteli kız yanına en iyi arkadaşı Broke ve onun yakın arkadaşı Taylor'u da alarak Hell Fest'e adım atar. Burada eğlenceli ve bir o kadar da korkunç etkinlikler düzenlenmektedir. Fakat bir süre sonra festivale giriş yapacak biri onlara ölüm kalım mücadelesi verdirecektir. Bu giriş yapan kişi için festival tam bir avlanma yeridir. Bu kişi için bir de cinayetleri kılıfına uydurmanın en iyi yeri bu festival olacaktır.

Gregory Plotkin'in yönettiği filmin senaryosunu William Penick, Chris Sey, Seth M. Sherwood yazdı. Filmin çekim yeri Atlanta, Georgia, ABD. Filme harcanan bütçe ise 5,500,000 dolar. Cehennem Festivali - Hell Fest Türkçe dublaj 1080p full hd izlemeniz için sizlerle, iyi seyirler.
Natalie adlı üniversiteli kız yanına en iyi arkadaşı Broke ve onun yakın arkadaşı Taylor’u da alarak Hell Fest’e adım atar. Burada eğlenceli ve bir o kadar da korkunç etkinlikler düzenlenmektedir. Fakat bir süre sonra festivale giriş yapacak biri onlara ölüm kalım mücadelesi verdirecektir. Bu giriş yapan kişi için festival tam bir avlanma yeridir. Bu kişi için bir de cinayetleri kılıfına uydurmanın en iyi yeri bu festival olacaktır.

Gregory Plotkin’in yönettiği filmin senaryosunu William Penick, Chris Sey, Seth M. Sherwood yazdı. Filmin çekim yeri Atlanta, Georgia, ABD. Filme harcanan bütçe ise 5,500,000 dolar. Cehennem Festivali – Hell Fest Türkçe dublaj 1080p full hd izlemeniz için sizlerle, iyi seyirler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?