Aladdin 2019
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 94 Görüntülenme

Aladdin 2019

Sovyetler Birliği çökmüş ve daha sonra Rusya kurulmuştur. Aradan geçen süre zarfında yeni bir denizaltı tatbikatı yapılacaktır. Bu tatbikatta K-141 Kursk adlı denizaltıya aşırı güven vardır ve asla batacağı düşünülmemiştir. Mikhail Kalekov kaptanlığında ilerleyen mürettebat Kursk denizaltısıyla beraber Barents Denizi'nde ilerlemeye başlar. Fakat bir süre sonra patlama yaşanır ve mürettabatın bir kısmı patlamayla beraber ölür. Kalekov ve subayları ise arka tarafta su geçirmeyen bölgede bir süre daha güvende bekleyecektir. Aradan zaman geçer ve İngiltere, Fransa ve Norveç olayın farkına varır. Bu ülkelerden gelen yardım teklifini ise Rusya reddedecektir. Fakat Kursk ekibi için yaşam vakti hızla daralmaktadır ve yardım ne zaman gelecektir?

Thomas Vinterberg'in yönettiği filmin senaryosunu Robert Moore, Robert Rodat kaleme aldı. Filmin müzikleri ise Alexandre Desplat'a ait. Filme harcanan bütçe ise 20,000,000 dolar. Kursk Türkçe dublaj 1080p full hd izlemeniz için sizlerle, iyi seyirler.
Sovyetler Birliği çökmüş ve daha sonra Rusya kurulmuştur. Aradan geçen süre zarfında yeni bir denizaltı tatbikatı yapılacaktır. Bu tatbikatta K-141 Kursk adlı denizaltıya aşırı güven vardır ve asla batacağı düşünülmemiştir. Mikhail Kalekov kaptanlığında ilerleyen mürettebat Kursk denizaltısıyla beraber Barents Denizi’nde ilerlemeye başlar. Fakat bir süre sonra patlama yaşanır ve mürettabatın bir kısmı patlamayla beraber ölür. Kalekov ve subayları ise arka tarafta su geçirmeyen bölgede bir süre daha güvende bekleyecektir. Aradan zaman geçer ve İngiltere, Fransa ve Norveç olayın farkına varır. Bu ülkelerden gelen yardım teklifini ise Rusya reddedecektir. Fakat Kursk ekibi için yaşam vakti hızla daralmaktadır ve yardım ne zaman gelecektir?

Thomas Vinterberg’in yönettiği filmin senaryosunu Robert Moore, Robert Rodat kaleme aldı. Filmin müzikleri ise Alexandre Desplat’a ait. Filme harcanan bütçe ise 20,000,000 dolar. Kursk Türkçe dublaj 1080p full hd izlemeniz için sizlerle, iyi seyirler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Aladdin

  Senaryo:

  John August (screenplay by), Guy Ritchie (screenplay by)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?